free mobile website builder


FAQ

Czytaj lub pytaj
wszystko o dietach FitKęs

FAQ

Nasza siedziba oraz restauracja znajduje się w Rybniku przy ulicy 3 maja 7 (niedaleko CH Focus Park), jednak realizujemy zamówienia również na terenie innych miast, t.j.: Żory, Wodzisław Śląski, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Książenice, Zwonowice i Czerwionka-Leszczyny.

Uważamy, że naszą przewagą konkurencyjną obok niższych cen jest dynamiczny i profesjonalny zespół ludzi, który gotuje, jak dla siebie :-) Zresztą nie trzeba nam wierzyć, można sprawdzić nasze możliwości wybierając konkretne menu przez kilka dni, zanim zdecyduje się na dłuższy okres zamówienia.

Bardzo dużo zależy od indywidualnego metabolizmu. Jednak dieta pudełkowa FitKęs jest skomponowana w 2 wariantach kaloryczności – 1200 i 1500 kcal, aby nie tworzyć okresu niedoborów, skutkującego efektem „jo-jo”. Tempo utraty tkanki tłuszczowej zależy nie tylko od wagi wyjściowej, wybranej kaloryczności diety oraz aktywności fizycznej, ale również od ścisłego przestrzegania zaleceń diety. Jednak żeby zredukować masę ciała o 1 kilogram tradycyjnie potrzebny jest niedobór kaloryczny na poziomie ok. 7000 kcal stosowany w okresie nie krótszym niż tydzień.

Dostawy diety pudełkowej FitKęs są realizowane przez naszych kurierów 6 razy w tygodniu, w godzinach porannych o umówionej porze pod wskazany adres dostawy: do rąk własnych, na progu domu albo na recepcji budynku/biura.

To kwestia preferencji oraz indywidualnych przyzwyczajeń. Jednak posiłki takie jak obiady mają na etykiecie stosowny napis i należy/można je podgrzać przed spożyciem.

Posiłki są dostarczane w pojemnikach posiadających specjalne atesty, nadających się do podgrzewania żywności bezpośrednio w kuchence mikrofalowej. Jednak zawsze można je przełożyć na talerz lub do innego naczynia, w którym podgrzejemy danie.

Niestety w przypadku ograniczenia kaloryczności, w pierwszych dniach stosowania diety pudełkowej może się pojawić delikatny głód. W jego zniwelowaniu pomoże picie wody niegazowanej.

Z diety odchudzającej bezpiecznie wychodzi się stopniowo zwiększając kaloryczność posiłków. Należy też kontynuować trzymania się zasad zdrowego odżywiania, spożywania 5 posiłków dziennie, najlepiej w odstępach 3-godzinnych. Zrezygnować z przekąsek, popijania słodzonych napojów oraz ograniczyć alkohol.

Nasze diety są opracowywane nie tylko według potrzeb, ale także preferencji Klientów. Vege, kuchnia dla diabetyków, bezlaktozowe produkty mleczne lub bezglutenowo-bezlaktozowe nie są problemem. Ponadto, działamy zgodnie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia, komponując ze sobą składniki zdrowe i odżywcze.

Życie jest

jak pudełko...

pełne radości i smaku

dieta FIT

nie trać głowy tracąc wagę

dieta ACTIVE

masa pomysłów na masę

diet KIDS


gdy martwisz się, co z niego wyrośnie

dieta ZDROWIE

wydaj na kucharza, by nie wydać na lekarza

Sałatki i Soki

najświeższe menu w mieście

Catering

zdrowe posiłki zbiorowe

KUP VOUCHER PODARUNKOWY

i podaruj bliskiej Ci osobie dietę, przygotowaną specjalnie dla niej! 

Nasze diety:

Szybki kontakt:

+48 606 965 597